NOCLEGI

Kraków oferuje wszelkie opcje noclegowe od najtańszych po bardzo drogie. Poza wymienionymi poniżej propozycjami możecie więc bez problemu znaleźć dziesiątki innych miejsc do spania.

Zachęcamy do przyjazdu już w piątek bo chociaż KONgres rusza w sobotę to na piątek planujemy pierwszą imprezę integracyjną (szczegóły wkrótce).

1) Hotele

Hotel Nowa Panorama znajdujący się przy ulicy Wacława Lipińskiego 3/1 (niecałe 20 minut pieszo lub dwa przystanki tramwajem od miejsca konwentu) zgodził się wprowadzić KONgresową zniżkę. Do końca stycznia mamy tam zarezerwowany blok 15 pokoi w promocyjnej cenie. Hasło do promocji to „Nowa Panorama”. Rezerwację przyjmowane są mailowo oraz telefonicznie. Promocyjna cena obowiązuję również na noclegi z piątku na sobotę i z niedzieli na poniedziałek.
– Pokój jednoosobowy – 149 złotych
– Pokój dwuosobowy – 179 złotych
Ceny zawierają śniadanie, parking, wi-fi oraz wszelkie podatki
www.hotel-panorama.pl

2) Hostele

Dla osób szukających tańszego noclegu dostępne jest kilka hosteli dobrze skomunikowanych z miejscem KONgresu. Ceny podajemy za Booking.com
– Hostel B Movie – ceny od 28 złotych (dojazd – 9 przystanków) – www.bmovie.eu
– 70s Hostel – ceny od 90 złotych (dojazd 9 przystanków) – hostel70s.com.pl
– Hostel on The River Marta – ceny od 110 złotych (dojazd – 7 przystanków) – rejsykrakow.com/hostel-na-wodzie-marta
– 999 Aparthostel – apartamenty w różnych cenach (dojazd – 6 przystanków) – 999aparthostel.pl

3) Giełda noclegowa

Dla wszystkich tych, którzy wolą poszukać noclegu u kogoś z fandomu otwieramy Giełdę Noclegową. Zapraszamy by osoby chcące kogoś przenocować oraz szukające noclegu szukały pomocy na dedykowanej grupie na FB KONgres 2019 – giełda noclegowa.